Birliktelik teklifi reddedilen erkek kadını öldürdü

Bir tekstil firmasında muhasebeci olarak çalışan A.U.’ya aynı iş yerinde çalışan bir erkek birliktelik teklif etti. A.U.’nun evine kadar giden erkek, istediği cevabı alamayınca önce A.U.’ya ateş etti daha sonra da kendini vurdu. İki kişi de hayatını kaybetti.

HER İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ

DHA’nın haberine göre olay, Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Tekstil atölyesinde muhasebeci olarak çalışan A.U.’yla birlikte olmak isteyen ve aynı iş yerinde çalışan kişi, A.U.’nun evine gitti. A.U.’yu konuşmak için dışarı çağıran kişi, reddedilince yanında getirdiği ateşli silahla A.U.’yu sonra da kendini vurdu.

Silah seslerini duyan çevre sakinleri polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, A.U’yu hastaneye kaldırdı. Silahla başından yaralanan kişi olay yerinde hayatını kaybederken hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki A.U.’nun ise doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay ile ilgili polis ekiplerinin çalışması devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir